Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopravní pokyny Vranov

25. 5. 2019

jak-k-penzionu.png 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokyny pro pobyt ve Vranově nad Dyjí

od soboty 25. 5. do soboty 1. 6. 2019.

Adresa:       Penzion Relax, Přední Hamry 243 Vranov nad Dyjí PSČ 671 03.

Autem. Chrudim, Havlíčkův Brod, Jihlava, Moravské Budějovice, Vranov nad Dyjí

Autobusem

Datum

Odkud/Přestup/Kam

Příj.

Odj.

Pozn.

Spoje

25.5.

Chrudim,,Masarykovo nám.

6:22

 

610001 5

 

Humpolec,,aut.nádr.

8:00

11:15

10

183102 1

 

Znojmo,,Pražská sídl.

12:58

13:13

800

729816 357

 

Vranov n.Dyjí,,nám.

13:35

837

 

Kdo si nechce v Humpolci počkat, případně udělat procházku po městě pak je možná kombinace s vlakem. V Humpolci se musí hodně spěchat na autobus 183102 1

25.5.

Chrudim

8:15

8:16

Sp 1453 Josef Ressel

 

Hlinsko v Čechách

8:56

8:58

Os 5577

 

Havlíčkův Brod

9:44

10:16

Os 15960

 

Humpolec

10:58

 

 

 

Další varianta

 

 

 

 

25.5.

Chrudim,,Masarykovo nám.

6:22

 

610001 5

 

Havlíčkův Brod,,Dopravní terminál

7:35

17

Přesun asi 5 min

 

Havlíčkův Brod

 

8:05

 

Os 14863

 

Jihlava

8:32

8:40

 

R 653 Rožmberk

 

Okříšky

9:06

9:17

 

Os 24807

 

Šumná

10:24

10:26

 

Přesun asi 10 min

 

Šumná,,kaplička

10:48

825

729830 431

 

Vranov n.Dyjí,,pláž

11:01

 

837

 

               

Mimo výše uvedené spoje lze nalézt řadu jiných vlakových a autobusových spojení, které využívají rychlík, a dost často se přesedá, pozor na Brno. Na náměstí ve Vranově zabočte prudce doleva po červené značce a postupujte dolu po prudkém svahu k penziónu. Pozor doma dobře seřiďte brzdy, ať se moc nerozjedete. Pokud pocítíte potřebu, zavolejte a kufry Vám odvezu.

Po večeři v Country Saloonu bude krátké přivítání a večerní program, seznámení s okolím, plán společných výšlapů, možnosti individuelních výšlapů. Doplatek za pobyt budete platit na místě. Připravte si prosím peníze. Doporučuje se samozřejmě příslušné oblečení, léky, pláštěnky a náhradní turistickou obuv pro případ promočení. Jídlo a pití nevozte, všechno si můžete ve Vranově koupit. Pokud nás přijede do 12 hodin dost, tak ve 14. hodin dáme malý pochod po Vranově.

žádném případě nezapomeňte doma dobrou náladu a družnost, ať si to řádně užijeme, jak na čerstvém vzduchu, ale i večer při skleničce.

Těšíme se na příjemný společný pobyt při všeobecné vzájemné toleranci.

V případě potíží zavolat na 606 842 289 informace J. Kožený